telefon +420 515 257 125

email oubozice@volny.cz

Vyhledávání

Furosemid je rychle působící diuretikum. Účinek nastupuje do dvou hodin a trvá tři až šest hodin.

Furosemid lze užívat pouze v následujících případech:

  • Otoky při trvalém srdečním selhání;
  • Otoky při špatné funkci jater;
  • Akutní selhání jater, včetně popálenin a těhotenství;
  • Otoky spojené s nefrotickým syndromem;
  • Jaterně specifické otoky;
  • Arteriální hypertenze.

Furosemid je součástí přípravku Lasix. Jedná se o diuretika na lékařský předpis. Indikace a léčivá látka jsou totožné.

Proto jsou diuretika jako Lasix a furosemid účinná při léčbě otoků. Přestože oba léky mají podobné vlastnosti a přínosy, lékař by měl vybírat pacienta na základě jeho individuálních vlastností.


Obsah tablety: 40 mg furosemidu a další složky: koloidní oxid křemičitý, mastek, laktosa, Mg stearát a předželatinovaný škrob.

Jeden mililitr roztoku obsahuje 10 mg furosemidu (20 mg v ampuli) a další složky, jako je hydroxid Na, chlorid Na a voda.

Přípravek Lasix lze podávat jak ve formě tablet, tak ve formě roztoku.

Tablety mají kulatý tvar, bílou barvu a speciální vyrytí "DLI" na obou stranách. Hliníkové proužky obsahují vždy deset nebo patnáct tablet. Kartonové obaly obsahují deset nebo patnáct proužků.

Roztok přípravku Lasix ve 2 ml ampulích je čirý. Balení obsahuje deset ampulí.

Přípravek má rychlý diuretický účinek. Účinnou látkou je derivát sulfonamidu. Furosemid blokuje transportní systém iontů draslíku, Furosemide bez lékařského předpisu a doručení přes noc sodíku a chloru v tlustém segmentu ve vzestupném úseku kolénka Henleovy kličky. Vstup účinné látky do ledvinných tubulů (transport aniontů) přímo určuje intenzitu saluretického účinku. Inhibice reabsorpce chloridu sodného v Henleově kličce má diuretický účinek.


Farmakokinetika a farmakodynamika

Furosemid se distribuuje v množství 0,1 až 0,2 l/kg tělesné hmotnosti a může se lišit v závislosti na souběžné patologii a základním onemocnění. Účinná látka se silně váže na plazmatické bílkoviny, především na albumin (index dosahuje 98 %). Účinná látka se vylučuje převážně proximálními renálními tubuly v nezměněné formě. Lasix se při intravenózním podání vylučuje hlavně ledvinami. Prostřednictvím ledvin se vylučuje 10-20 % glukuronizovaných metabolitů. Zbývající metabolity se z těla vylučují žlučí. Konečný poločas po intravenózní infuzi je 1-1,5 hodiny.

Látka má schopnost proniknout do mateřského mléka a prolomit placentární bariéru. Množství účinné látky v krvi novorozence (plodu) je shodné s množstvím v krvi matky.


Použití Lasixu (furosemidu) v české lékařské praxi: účinnost a bezpečnost

Autor: MVDr. Šárka Vodičková, kardioložka

Lasix (furosemid) je diuretikum hojně používané v českých zdravotnických zařízeních k léčbě různých stavů souvisejících se zadržováním vody v organismu. V tomto článku se budeme zabývat klíčovými aspekty přípravku Lasix a jeho účinností při léčbě kardiovaskulárních onemocnění.

Co je Lasix a jak funguje?

Lasix je založen na účinné látce furosemid, která patří do skupiny diuretik. Má silný diuretický účinek, zvyšuje vylučování solí a vody z těla. Tento mechanismus umožňuje snížit objem cirkulující krve, snížit zátěž srdce a zlepšit prokrvení orgánů.

Použití v kardiologii

V kardiologii se Lasix široce používá k léčbě městnavého srdečního selhání a otoků spojených s kardiovaskulárními onemocněními. Tento lék má příznivý účinek na oběhový systém, snižuje předtížení srdce a pomáhá udržovat optimální hladinu tekutin v těle.

Nemoci léčitelné přípravkem Lasix:

Městnavé srdeční selhání: Lasix je účinný při snižování otoků a zlepšování srdeční funkce u pacientů se srdečním selháním.

Hypertenze: Přípravek se používá ke kontrole krevního tlaku u pacientů s hypertenzí.

Otoky při onemocnění ledvin: Lasix lze použít při otocích spojených s onemocněním ledvin.

Doporučení pro použití a dávkování

Dávkování přípravku Lasix se může lišit v závislosti na charakteristice pacienta a povaze onemocnění. Generický Furosemide 100 mg bez lékařského předpisu - Uživatelé Ošetřující lékař zvolí optimální dávku a režim s ohledem na zvláštnosti každého případu.

Upozornění a nežádoucí účinky

Stejně jako každý lék má i Lasix svá varování a možné nežádoucí účinky. Pacienti by měli přísně dodržovat pokyny lékaře a hlásit jakékoli neobvyklé reakce.

Závěr

Lék Lasix (furosemid) je účinným nástrojem v rukou lékařů v boji proti otokům a kardiovaskulárním onemocněním. Pacienti by měli lék užívat přísně podle pokynů lékaře a dodržovat pravidelné lékařské sledování a doporučení.


Lasix 100 mg

Počet tablet Na jednu tabletu Cena Ušetříte Nakoupit
60 tablet Pilulky zdarma € 0.71 € 42.72 Koupit nyní
90 tablet Pilulky zdarma € 0.59 € 53.31 € 10.77 Koupit nyní
120 tablet Pilulky zdarma € 0.53 € 63.91 € 21.53 Koupit nyní
180 tablet Pilulky zdarma € 0.47 € 85.10 € 43.06 Koupit nyní
270 tablet Pilulky zdarma € 0.43 € 116.88 € 75.36 Koupit nyní
360 tablet Pilulky zdarma € 0.41 € 148.67 € 107.65 Koupit nyní

Lasix 40 mg

Počet tablet Na jednu tabletu Cena Ušetříte Nakoupit
90 tablet Pilulky zdarma € 0.46 € 41.58 Koupit nyní
180 tablet Pilulky zdarma € 0.34 € 62.09 € 21.07 Koupit nyní
270 tablet Pilulky zdarma € 0.31 € 82.61 € 42.13 Koupit nyní
360 tablet Pilulky zdarma € 0.29 € 103.12 € 63.20 Koupit nyní

Proč si vybrat generický Lasix (Furosemid) z naší online lékárny: Bonusy a rychlé dodání

V dnešní době, kdy čas hraje zásadní roli, by měl být přístup k účinným lékům rychlý a snadný. Naše online lékárna nabízí speciální výhody při nákupu generického Lasixu (furosemidu), aby vaše léčba byla nejen účinná, ale i příjemná.

1. účinnost a kvalita

Koupit Furosemide bez lékařského předpisu v České republice - Naše lékárna nabízí vysoce kvalitní lék zvaný furosemid, který byl vyvinut pro léčbu otoků a dalších kardiovaskulárních problémů. Naši dodavatelé pečlivě vybírají naše zboží, aby zajistili, že splňuje standardy bezpečnosti a účinnosti.

2. Lukrativní odměny a exkluzivní nabídky

Při nákupu generického přípravku Lasix v naší lékárně máte možnost využít různých výhod a exkluzivních nabídek. Ty mohou zahrnovat dárky k objednávce, bezplatné konzultace s lékařem nebo slevy na další nákup. Vážíme si našich zákazníků a snažíme se vám pomoci vydělat peníze.

3. Výhodná a rychlá doprava

Víme, že rychlé dodání vašich léků je pro vaši léčbu klíčové. Naše doručovací služba zajišťuje okamžité zpracování objednávek a jejich doručení na uvedenou adresu. Spolupracujeme s důvěryhodnými doručovacími službami, abychom zajistili, že vám budou vaše léky doručeny co nejrychleji.

4. Bezpečnost a ochrana údajů

Vaše soukromí je pro nás nanejvýš důležité. Veškeré informace, které nám při zadávání objednávky poskytnete, nebudou poskytnuty třetí straně. Přijímáme bezpečnostní opatření, abychom zabránili neoprávněnému přístupu k vašim osobním údajům.

5. poradenství od odborníků

Naši lékaři a lékárníci jsou vždy připraveni poskytnout Vám odbornou radu ohledně užívání a dávkování přípravku Generic Lasix (furosemid). Záleží nám na Vašem blahu a podporujeme Vás na cestě k uzdravení.

Když si vyberete naši online lékárnu pro Generický Lasix (furosemid), vybíráte si nejen účinný lék, ale také řadu výhod a benefitů. Snažíme se, aby vaše léčba byla co nejpříjemnější a nejúspěšnější.

Znak obce Božice