• obec Božice
  • obec Božice
  • obec Božice

 

Obec Božice nabízí na základě usnesení Rady obce k odkoupení  zahradní traktor XX 220HDE od firmy Mountfield, a.s., pořízený 21.9.2010. Po celou dobu byl traktor používán při údržbě hřiště a veřejných prostranství. Tento traktor je v současnosti nefunkční (motor a hydro převodovka opotřebeny provozem), poškozené žací zařízení, traktor je celkově opotřebený.
Zájemce o koupi si může ve lhůtě do 15 dnů od zveřejnění této nabídky traktor prohlédnout po dohodě s p. Čadou na tel. č. 723485161
Nabídky podávejte písemně (v uzavřené obálce označené „Zahradní traktor - neotvírat“ na podatelně Obecního úřadu Božice do 15 dnů od vyvěšení této nabídky (rozhodující je datum razítka podatelny). Při vyhodnocení se nebude přihlížet k nabídkám doručeným na úřad po tomto termínu. V nabídce uveďte svoje jméno a příjmení, adresu a kontaktní údaje (telefon, e-mail) a nabízenou cenu.
Se zájemcem, který nabídne nejvyšší cenu, bude uzavřena kupní smlouva. Předání traktoru se uskuteční až po zaplacení kupní ceny. Kupující si zajistí odvoz zakoupeného traktoru na svoje náklady.

 

Obec Božice na Facebooku

facebook color

Registrace newsletteru

newsletter

Knihovna

knihovna

Poplatky – pes, odpady, …

kc ikona

Hlášení poruch

img 229205

Nejnovější aktuality

relax

Odkazy

obec na web

krizport

banner klesti

BLOND1

Erb patička
sipika

Golden Orange

© 2020 Obec Božice. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla